SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
229 000 €
(3 095 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
74 m²
Урвич, София

spalnicaatypical
površina74 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и комуникативни райони на София кв. Хиподрума. Сградата е изцяло санирана и с поддържан...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Урвич, София
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Podobni oglasi