SUPA24
328 419 €
(2 737 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
120 m²
София

spalnicaatypical
površina120 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ с площ от 120.30 m?/ Застроена площ - 97.32 m?. Изложение: запад-север. За улеснение се прилага схема на имота! Има възможност за ...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

София
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ИМОТЕКА

Podobni oglasi