Seznam ponudb
4
4
131 192 €
(2 385 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
55 m²
Бързарица, София
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
atypical
površina
55 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Двустаен апартамент със североизточно изложение и с чиста площ 47,11 кв.м. Състои се от дневна с кухня и трапезария- 15,50 кв.м., спалня 11,20 кв...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Terasa
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
6 dni
Posodobljeno:
6 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Бързарица, София
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.