SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
211 358 €
(2 114 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
100 m²
Бързарица, София

spalnicaatypical
površina100 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Тристаен апартамент с югозападно изложение и с чиста площ 99,86 кв.м. Състои се от хол, трапезария и кухненски бокс - 21,10 кв.м., дви спални съотве...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Бързарица, София
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ИМОТЕКА

Podobni oglasi