SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
158 500 €
(2 733 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
58 m²
Бързарица, София

spalnicaatypical
površina58 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ARCO REAL ESTATE предлага светъл и функционален двустаен апартамент в гр. София, кв. Овча купел, в най-добрата част на ул. Любляна . Имотът е с площ ...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Бързарица, София
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Podobni oglasi