SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
235 060 €
(2 305 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
102 m²
Бързарица, София

spalnicaatypical
površina102 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ARCO REAL ESTATE предлага на Вашето внимание тристаен апартамент на 3 мин.от Метростанция Овча Купел до всякакъв транспорт-трамвай, автобус и метро. А...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Бързарица, София
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Podobni oglasi