SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
204 000 €
(2 488 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
82 m²
Черковна, София

spalnicaatypical
površina82 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

📌 Референтен номер: 2108872 ❗ Революшън Естейт представя двустаен апартамент в София, ж.к. Подуяне.❗ Локацията е спокойна и добре уредена, с удобен...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Черковна, София
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

РЕВОЛЮШЪН ЕСТЕЙТ

Podobni oglasi