SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
600 000 €
(3 226 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
186 m²
Тракия, София

spalnicaatypical
površina186 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg ВЗЕТ АКТ 16! Представяме ви затворен комплекс в престижния квартал Оборище, на метри от парк 'Заимов'. Архитек...

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 17 dni

Lokacija

Тракия, София
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЛУКСИММО

Podobni oglasi