SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
183 072 €
(2 378 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
77 m²
Никола Станчев, София

spalnicaatypical
površina77 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

СГРАДА С АКТ 16! Двустаен апартамент на етаж ПЪРВИ, застроена площ- 63,04м2, площ с общи части-76,28 м2 и с разпределение: антре, дневна с кухненски...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Никола Станчев, София
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Podobni oglasi