Seznam ponudb
5
147 000 €
(2 371 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
62 m²
София
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
atypical
površina
62 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
🏡 Двустаен апартамент в новострояща се сграда Аз още не съм завършена история. Аз съм нейното начало. Намирам се в близост до бул. Ломско шосе и м...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
6 dni
Posodobljeno:
6 dni
Prijavi oglas
Lokacija
София
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.