SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
410 000 €
(4 659 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
88 m²
Плачковица, София

spalnicaatypical
površina88 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ЧИСТО НОВ! ЛУКСОЗНО ОБЗАВЕДЕН! JJ Corporation предлага на Вашето внимание изключително функционален тристаен апартамент, разположен на тиха, много зел...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Плачковица, София
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ДЖЕЙ И ДЖЕЙ КОРПОРЕЙШЪН ООД

Podobni oglasi