SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
184 000 €
(2 667 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
69 m²
Баба Илийца, София

spalnicaatypical
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Двустаен апартамент със застроена площ от 60кв.м. На метри от Метростанция 'Красно село'. Жилището се намира в новострояща се сграда, на четвърти жили...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Баба Илийца, София
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ИМОТЕКА

Podobni oglasi