SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
230 000 €
(2 556 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
90 m²
София

spalnicaatypical
površina90 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

МЕТРОСТАНЦИЯ ! ГРАДСКИ ТРАНСПОРТ ! СВОБОДНО МЯСТО ЗА ПАРКИРАНЕ ! Предлагаме за продажба обзаведен тристаен апартамент, разположен в ж.к. Младост 4 ...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

София
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

АЯКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Podobni oglasi