SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
184 387 €
(2 634 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
70 m²
Бързарица, София

spalnicaatypical
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ARCO REAL ESTATE представя: Тристаен, югоизточен с тераса и панорама в нова кооперация с АКТ 14 в Овча Купел до метростанция. Апартамент11В е на четвъ...

Ostalo
Starost oglasa: 55 dni
Posodobljeno: 14 dni

Lokacija

Бързарица, София
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Podobni oglasi