SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
283 000 €
(2 979 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
95 m²
Баба Илийца, София

spalnicaatypical
površina95 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент. Титан Пропъртис офис - Черни връх с радост предлага на Вашето внимание тристаен апа...

Ostalo
Starost oglasa: 62 dni
Posodobljeno: 40 dni

Lokacija

Баба Илийца, София
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ТИТАН ПРОПЪРТИС ЕООД

Podobni oglasi