SUPA24
312 980 €
(2 484 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
126 m²
Черковна, София

spalnicaatypical
površina126 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ПРЕД АКТ 15! ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Ви предлага за продажба тристаен апартамент, в нова сграда в район Подуяне! Апартаментът е със следното функцион...

Ostalo
Starost oglasa: 103 dni
Posodobljeno: 103 dni

Lokacija

Черковна, София
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Podobni oglasi