SUPA24
240 000 €
(2 553 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
94 m²
София

spalnicaatypical
površina94 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ARCO REAL ESTATE предлага за продажба тристаен апартамент в кв.Надежда 4,на 2 минути от метростанция Бели Дунав. Апартаментът е разположен на етаж 4 ...

Ostalo
Starost oglasa: 110 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

София
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Podobni oglasi