SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
169 898 €
(2 023 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
84 m²
Бързарица, София

spalnicaatypical
površina84 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Двустаен апартамента със застроена площ от 62,88 кв.м. Разпределение: антре, дневна с кухненски бокс 21,36 кв.м, спалня 12,04 кв.м, баня с тоалетна, м...

Ostalo
Starost oglasa: 117 dni
Posodobljeno: 117 dni

Lokacija

Бързарица, София
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Podobni oglasi