SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
141 750 €
(2 250 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
63 m²
Никола Станчев, София

spalnicaatypical
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

С АКТ 16. Без комисионна.Директна продажба и Договор със Собственика. Тази продажба е само за Директни клиенти без посредници! Лесна схема на плащане!...

Ostalo
Starost oglasa: 123 dni
Posodobljeno: 39 dni

Lokacija

Никола Станчев, София
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

БЪЛГАРИЯ ПРОПЪРТИ КОНСУЛТИНГ

Podobni oglasi