SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
33 900 €
(807 € / m²)
Prodaja
1
1
42 m²
Марица, Русе

spalnica1
površina42 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви представи едностаен апартамент с отличен потенциал, разположен в квартал Тракция район, отличаващ се с тиш...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Марица, Русе
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

РЕМАКС РИВЪР ЕСТЕЙТ

Podobni oglasi