SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
89 610 €
(1 299 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
69 m²
Осъм, Равда

spalnicaatypical
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Продава двустаен апартамент в Равда без такса поддръжка Представяме ви отлична възможност за покупка на двустаен апартамент, разположен на втори етаж ...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Осъм, Равда
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ХОУМ ОПШЪН ЕООД.

Podobni oglasi