SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
84 400 €
(1 835 € / m²)
Prodaja
1
1
46 m²
Поморие

spalnica1
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Na první pohled studio, ale svým uspořádáním a prostorem působí spíše jako menší dvoupokojový apartmán. Díky velkorysé ploše a promyšlenému řešení nab...

Neopremljen
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Поморие

Infrastruktura in storitve v okolici

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva

Podobni oglasi