SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
129 000 €
(2 932 € / m²)
Prodaja
2
1
44 m²
Афродита, Несебър

spalnica2
površina44 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Už při vstupu do areálu je jasné, že nejde o běžný dovolenkový komplex. Upravené zahrady, vodní prvky, palmy, relaxační zóny a pečlivě udržované prost...

opremljeno
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Афродита, Несебър

Infrastruktura in storitve v okolici

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva

Podobni oglasi