SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
63 000 €
(1 167 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
54 m²
Несебър

spalnicaatypical
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Description of object:
Fort Noks Orchid (Orchids-Fort-Garden) is a modern residential complex in the west of Sunny Beach, directly next to the water p...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaKuhinjski aparatiPralni strojVarovanjeOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 84 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

Несебър
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.

Podobni oglasi