SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
63 900 €
(1 229 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
52 m²
Несебър

spalnicaatypical
površina52 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Spacious Studio with Balcony for Sale | Sun City 1, Sunny Beach
We offer for sale a spacious and fully furnished studio, located on the 4th floor in t...

Ostalo
Starost oglasa: 147 dni
Posodobljeno: 129 dni

Lokacija

Несебър
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova

Podobni oglasi