SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
187 999 €
(2 686 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
70 m²
Каменица

spalnicaatypical
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Явлена представя двустаен, апартамент, преустроен в тристаен, след основен ремонт. Жилището е ситуирано в централен район на града, на комуникативно ...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Каменица
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЯВЛЕНА - ОФИС ПЛОВДИВ

Podobni oglasi