SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
137 000 €
(2 076 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
66 m²
Бургас

spalnicaatypical
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви предложи, Двустаен апартамент в новопостроена сграда с локация ж.к Славейков. Намира се в близост до офис на ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Бургас
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ-ИЗТОК

Podobni oglasi