SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
91 800 €
(1 611 € / m²)
Prodaja
1
1
57 m²
Бургас

spalnica1
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Description of object:
We offer you a modern 2-room apartment in the popular district of Sarafovo on the Bulgarian Black Sea coast. The property has a...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Бургас
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.

Podobni oglasi