SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
84 865 €
(1 369 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
62 m²
Бургас

spalnicaatypical
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Код на офертата: 634 БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА! Директно от строител! ГОЛДИМА Естейтс продава двустаен апартамент с обща площ от 61,81 кв. м. в кв....

Ostalo
Starost oglasa: 42 dni
Posodobljeno: 42 dni

Lokacija

Бургас
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ГОЛДИМА ЕСТЕЙТС

Podobni oglasi