Seznam ponudb
17
17
17
75 000 €
(714 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
105 m²
Цар Ивайло, Бяла
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
atypical
površina
105 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Референтен номер: 15509. Продаваме обзаведен двустаен апартамент в комплекс „Силвер Бийч“, гр. Бяла. Апартаментът се намира на първи етаж и ра...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Terasa
Opremljeno
Nadstropje
Razgled
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
3 dni
Posodobljeno:
3 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Цар Ивайло, Бяла
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.