SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
72 000 €
(1 014 € / m²)
Prodaja
2
1
71 m²
Хан Тервел, Бяла

spalnica2
površina71 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Property OverviewDiscover effortless coastal living in this bright, fully furnished 72 m² two-room apartment, located on the first floor of a secure, ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

OpremljenoOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiPloščiceNaravna svetlobaRazgled

opremljeno
Starost oglasa: 13 dni
Posodobljeno: 13 dni

Lokacija

Хан Тервел, Бяла
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Balkan Vacation Homes

Podobni oglasi