SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
127 822 €
(1 065 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
120 m²
бул. Христо Ботев

spalnicaatypical
površina120 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Продава апартамент, ново строителство в напълно завършен вид, ремонтиран, в квартал Възрожденци, в района на кафе Карамел . Жилището е с обща площ ...

Ostalo
Starost oglasa: 491 dni
Posodobljeno: 139 dni

Lokacija

бул. Христо Ботев
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ТБС БГПРОПЪРТИС

Podobni oglasi