SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
230 800 €
(1 399 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
165 m²
Отец Паисий

spalnicaatypical
površina165 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Продава апартамент, ново тухлено строителство, в идеалния Център на град Кърджали, в района на Рилите. Жилището е с обща площ 165 кв.м. и се състои от...

Ostalo
Starost oglasa: 488 dni
Posodobljeno: 488 dni

Lokacija

Отец Паисий
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ТБС БГПРОПЪРТИС

Podobni oglasi