SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
102 279 €
(1 176 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
87 m²
Отец Паисий

spalnicaatypical
površina87 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Продава апартамент, старо тухлено строителство, в Центъра на град Кърджали, в района на банка ДСК . Жилището е с чиста площ 87 кв.м. и се състои от а...

Ostalo
Starost oglasa: 488 dni
Posodobljeno: 488 dni

Lokacija

Отец Паисий
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ТБС БГПРОПЪРТИС

Podobni oglasi