SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
78 000 €
(907 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
86 m²
бул. Христо Ботев

spalnicaatypical
površina86 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Имот номер 1594 Продава се тристаен апартамент в гр. Кърджали, кв. Възрожденци. Състои се от коридор, всекидневна, кухня, две спални, баня с тоалетна ...

Ostalo
Starost oglasa: 492 dni
Posodobljeno: 492 dni

Lokacija

бул. Христо Ботев
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ДРИЙМИ ХОУМ

Podobni oglasi