SUPA24
182 464 €
(1 601 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
114 m²
Димо Хаджидимов

spalnicaatypical
površina114 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание тристаен апартамент в нова жилищна сграда с локация жк. Южен. Имотът е ситуиран на 5-ти жилищен етаж и ра...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Димо Хаджидимов
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ТИТАН ПРОПЪРТИС

Podobni oglasi