SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
186 000 €
(2 385 € / m²)
Prodaja
1
1
78 m²

spalnica1
površina78 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Description of object:
We are selling a two-room apartment in Ravda, close to the main beach. The apartment is facing southwest and offers a beautiful...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.

Podobni oglasi