SUPA24
114 000 €
(1 754 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
65 m²
Николай Коперник

spalnicaatypical
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Двустаен апартамент с площ от 65,30 кв.м., състоящ се от три непреходни стаи, позволяващ преустроиство в тристаен, две тераси, баня с тоалетна заедно....

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Николай Коперник
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Podobni oglasi