SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
129 000 €
(1 103 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
117 m²
Балкан

spalnicaatypical
površina117 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Без комисионна! Продава се просторен многостаен апартамент в кв. Веселчане, гр. Кърджали Представяме Ви чудесен многостаен апартамент, разполож...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Балкан
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ДРИЙМИ ХОУМ

Podobni oglasi