SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
277 300 €
(2 350 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
118 m²
бул. Марица

spalnicaatypical
površina118 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

АП. 6 ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ ПЛОВДИВ, ЦЕНТЪР Предлагаме за продажба тристаен апартамент с обща площ 118,15 кв.м и чиста площ 101,74 кв.м, разположе...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

бул. Марица
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЯВЛЕНА - ОФИС ПЛОВДИВ

Podobni oglasi