SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
94 000 €
(1 000 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
94 m²
Черно море

spalnicaatypical
površina94 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ID 34229826 Цена: 94 000 евро Населено място: Черноморец Стаи: 2 Обща площ: 93.55 кв.м Етаж: 2 Такса поддръжка: няма Етап на строителство: Акт 14 Вар...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Черно море
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ОАЗИС

Podobni oglasi