SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
121 920 €
(1 604 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
76 m²
Царевец

spalnicaatypical
površina76 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

📢 0% КОМИСИОН - НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ! 📢 ОФЕРТА : 19774 💰АТРАКТИВНА СХЕМА НА ПЛАЩАНЕ : 20% при подписване на предварителен договор и 80% за АКТ 16 В...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorTuš kabinaKuhinjski aparatiLeseni podVisoki stropiPo prenoviNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Царевец
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ГОЛД ИМОТИ

Podobni oglasi