SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
244 540 €
(2 183 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
112 m²
бул. България

spalnicaatypical
površina112 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

🔈БЕЗ КОМИСИОН ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! 🔈 ОФЕРТА : 16537 ● 'ГОЛД ИМОТИ' Ви предлага тристайни апартаменти в новопостроен комплекс с АКТ 16, в непоср...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

бул. България
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ГОЛД ИМОТИ

Podobni oglasi