SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
71 000 €
(1 614 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
44 m²
Христо Ботев

spalnicaatypical
površina44 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Напълно обзаведен тухлен двустаен апартамент до бившето заведение Шоколада , град Стара Загора ЕКСКЛУЗИВНО! Предлагаме за продажба уютен и функционал...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Христо Ботев
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ИМОТИ ЕСДОМ

Podobni oglasi