SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
71 736 €
(2 110 € / m²)
Prodaja
1
1
34 m²
Трети Март

spalnica1
površina34 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 497 или 056 828 449 и цитирайте референтния номер на имота: BS 83940. Отговорен брокер: Павел Ра...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Трети Март
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС

Podobni oglasi