SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
295 999 €
(2 312 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
128 m²
Лебед

spalnicaatypical
površina128 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Явлена представя на Вашето внимание апартамент с 2 спални и възможност за трета в центъра на гр. Пловдив, в непосредствена близост до Второ РПУ. Имотъ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Лебед
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЯВЛЕНА - ОФИС ПЛОВДИВ

Podobni oglasi