SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
33 000 €
(402 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
82 m²
България

spalnicaatypical
površina82 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Явлена предлага за продажба просторен, монолитен апартамент, състоящ се от кухня, хол, две спални, две санитарни помещения и две тераси. Намира се в б...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

България
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЯВЛЕНА - СТАРА ЗАГОРА

Podobni oglasi