SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
167 800 €
(1 434 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
117 m²
Златан Станчев

spalnicaatypical
površina117 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ексклузивно! Явлена продава втори етаж от триетажна жилищна сграда уют и комфорт в малка кооперация с отлични общи части. Разпределение: ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Златан Станчев
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЯВЛЕНА - СТАРА ЗАГОРА

Podobni oglasi