SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
239 000 €
(1 770 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
135 m²
Отец Паисий

spalnicaatypical
površina135 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Имот номер 2701 Продава се просторен 3-стаен апартамент в центъра на гр. Кърджали Представяме Ви модерен и напълно обзаведен тристаен апартамент, раз...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorOpremljenoModeren slogPo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Отец Паисий
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ДРИЙМИ ХОУМ

Podobni oglasi