SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
108 000 €
(1 588 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
68 m²
Шипка

spalnicaatypical
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg Представяме за продажба двустаен апартамент в модерния жилищен комплекс Trakia City Park, разположен в кв. 'Тра...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Шипка
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ЛУКСИММО ПЛОВДИВ

Podobni oglasi